אודותי – ד"ר חגית זוהר

היי,ד"ר חגית זוהר
קוראים לי חגית זוהר, או בקיצור חגית. אני רופאה וטרינרית מ-2004 לאחר שסיימתי את לימודי בביה"ח הווטרינרי ע"ש קורט, בית דגן – אונ' עברית.
מגיל ילדות חלמתי להיות וטרינרית ולשמחתי הגשמתי את חלומי (:
אני אמא ל 5 ילדים מקסימים ומגדלת בכיף את ג'ינג'ר כלבנו האהוב, מרשמלו התוכי ו-4 צ'ינצ'ילות.
בחמש השנים האחרונות אני מנהלת את המרפאה שלי ברחובות, לאחר שעבדתי במשך כשבע שנים במרפאות שונות כשכירה.
אני חברה בהסתדרות הרופאים הוטרינרים בישראל, כמו גם בארגון הרופאים הוטרינרים בישראל ובארגון BNI הבינלאומי.

למה להגיע למרפאה שלי?

אני רואה בבעל החיים כחלק מהמשפחה ובהתאם לכך הצורך לדאוג לו, לרווחתו, למצב רוחו ולבריאותו. טיפול וטרינרי אינו חייב להוות טראומה לבעל החיים, ולכן גישה אוהבת ותומכת היא חיונית לא רק בזמן הטיפול, אלא גם לאחריו, במקרים בהם נדרש זמן התאוששות, והיא תורמת להחלמתו המהירה של בעל החיים.
כחלק מן הטיפול הכולל תוכלו למצוא במרפאתי גם שירותי מעבדה וכירורגיה. במרפאה נעשות וניתנות גם בדיקות ואישורים וטרינריים למוסדות עם פינות חי או אנשים העובדים עם בעלי חיים לצורך תרפיה, חינוך וכד', וכן הכנת אישורים מתאימים ובדיקות לפני הטסת בע"ח לחו"ל.
כמו כן, המרפאה נותנת טיפול גם לחיות אקזוטיות: תוכים, מכרסמים, זוחלים (נחשים, איגואנות, שממיות מנומרות).
במקרים מסוימים אני גם זמינה לביקורי בית. ובמידת הצורך, במקרים בהם אני נתקלת בבעיות ייחודיות הדורשות מעורבות של מומחים, אני גם לא מהססת להיעזר בעמיתיי למקצוע – הכל למען המטרה הנעלה של טיפול מיטבי למען החלמתו/ה של אהובכם/אהובתכם!

כחלק בלתי נפרד מעבודתי כוטרינרית , אני מקפידה להתעדכן באופן שוטף בכנסים רפואיים רבים בתחומים שונים בוטרינריה ומיישמת את הרחבת אופקיי במרפאה. לאחרונה סיימתי קורס השתלמות בציפורים אשר מחדד את ידיעותיי בבע"ח אלו.
אשמח לפגוש אתכם במרפאתי ולסייע ככל הניתן….


BNIהסתדרות הרופאים הוטרינריים